Infolinia: 662 09 88 77

Mail: sklep@slubnaplaneta.pl

Bogate doświadczenie w branży

Błyskawiczna dostawa

Dekoracja samochodu do ślubu

dekoracja samochodu ślubnego Kluczowym elementem i jednym z najważniejszych jest dekoracja samochodu do ślubu. Niezwykle popularne i niezastąpione są tablice rejestracyjne, które w połączeniu z dekoracjami kwiatowymi umieszczonymi na masce oraz kokardkami na klamki stanowią wyjątkową ozdobę. Coraz większą popularnością cieszą się także banery, girlandy, flagi czy puszki zamocowane do zderzaka auta. Zarówno do samochodów zabytkowych jak i nowoczesnych polecamy wszelkiego typu dekoracje zamocowane na bezpiecznych, silikonowych przyssawkach, które są szybkie w montażu jak i demontażu dekoracji.

Udekurowanym samochodem do ślubu

Udekorowanie samochodu jakim pojedziesz do ślubu jest bardzo ważnym, a dla wielu najważniejszym elementem przygotowań do tej jakże wielkiej uroczystości. Najczęściej sięga się po kwiatowe kule oraz wianki przygotowywane z róż. Rzadziej spotyka się ozdoby tworzone ręcznie z różnego typu piór. Istnieje wiele gotowych zestawów do dekoracji samochodu z okazji ślubu, jednak ich zastosowanie jest w dużej mierze ograniczone i zwykle brak im "polotu".

Należy jednak zastanowić się, czy kilka symbolicznych ozdób nie będzie najlepszym wyborem. Samochód warto udekorować biorąc pod uwagę jego markę, model oraz styl samego wesela (w tym podniosły charakter ślubu). Jeżeli wybrałeś samochód zabytkowy lub po prostu luksusowy samochód sportowy, to zdecydowanie one same w sobie nie wymagają specjalnego dekorowania – wystarczy, aby były idealnie umyte i nawoskowane. Ciekawą opcją jest jak zawsze zamontowanie specjalnych weselnych "tablic rejestracyjnych".

Minimalistyczna dekoracja samochodu do ślubu

Jeżeli nie lubisz ekstrawagancji i cenisz sobie minimalizm - sięgnij jedynie po ozdoby zaczepiane przy uchwytach drzwi oraz niewielkie ozdoby kwiatowe na maskę samochodu. Pozwoli to na jednoczesne nadanie mu weselnego charakteru i poczynienie odpowiednich oszczędności na tej kwestii. Ostatecznie jest wiele innych wydatków związanych z samą organizacją wesela.

Istnieje kilka rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę:

  1. Jeżeli masz możliwość to sięgnij po sezonowe kwiaty. Ostatecznie ich sztuczne odpowiedniki także będą korespondowały dobrze z bukietem Panny Młodej, ale zdecydowanie lepszym wyborem są świeże kwiaty. Niezależnie od wersji - sięgaj po patenty montażu bezpieczniejsze dla lakieru.
  2. Pamiętaj, że cokolwiek będzie montowane na samochodzie musi być bezpieczne dla jego lakieru. Nie stosuj zatem żadnych cudacznych klejów, taśm klejących (dwustronnych) itd.. Odpowiednie do tego celu są różnej wielkości przyssawki oraz żyłki.
  3. Umieszczaj ozdoby na stałych elementach samochodu: na lusterkach, zawiasach w drzwiach (o ile na to pozwalają), przy masce silnika oraz antenie dachowej.
  4. Dobieraj dekoracje uwzględniając styl samochodu, jego kolor, a nawet kształt - pozwoli Ci to uzyskać najlepszy efekt z możliwych.
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl