Infolinia: 662 09 88 77

Mail: sklep@slubnaplaneta.pl

Bogate doświadczenie w branży

Błyskawiczna dostawa

Dekoracja samochodu do ślubu

dekoracja samochodu ślubnego

Ślub, jak i wesele wiąże się z wieloma bardziej lub mniej poważnymi decyzjami. Rozpoczyna się od ustalenia daty ślubu, a tym samym wesela. Dzięki odpowiednio dobranym dekoracjom, na pewno podkreślisz wyjątkowość swojego związku, jak i tego jednego z najważniejszych w Twoim życiu dnia. Pomysłów na to jak ozdobić samochód - z pewnością znajdziesz bardzo dużo. Dekoracje mogą być robione własnoręcznie, kupione lub produkowane na specjalne zamówienie. Wszystko to ma minimalne znaczenie – musi być tematycznie związane duchem całego wydarzenia, jakim jest ślub dwóch kochających się ludzi.

Samochód, którym jedzie Młoda Para powinien zostać odpowiednio przystrojony. Trudno bowiem nie zadbać o jeden z najważniejszych aspektów wpływających na charakter całej imprezy. Ostatecznie, jego zadaniem jest podkreślenie wyjątkowych osób, które wiezie. Jedną z najczęściej wybieranych ozdób na samochód ślubny są specjalnie zaprojektowane tablice rejestracyjne. Oczywiście, nie mniej kultowym elementami są dekoracje kwiatowe, które powinny znaleźć się na masce samochodu oraz przy klamkach samochodu. Coraz większą popularnością cieszą się także puszki zaczepione za pomocą sznurka do tylnego zderzaka – trudno opisać w kliku słowach efekt akustyczny, jaki one dają.

Dekoracja samochodu do ślubu - oryginalna i nietuzinkowa

Niezależnie od tego, czy wybierzesz klasyczne ozdoby w postaci kwiatów, wielkich kobierców czy po prostu mniejszych kompozycji kwiatowych – musisz w jakiś sposób je przyczepić do samochodu. Niezależnie czy wybierzesz jakiegoś klasyka, czy też nowoczesny model samochodu, warto zadbać o stan jego lakieru i sięgnąć po specjalnie do tego celu stworzone przyssawki. Skoro sposób mocowania mamy za sobą, wróćmy na moment do kwestii kwiatów. Najlepszym krokiem będzie sięgnięcie po kwiaty sezonowe, będą one nie tylko najświeższe, ale także nie obciążą przesadnie budżetu weselnego.

Bukiety z sezonowymi kwiatami przyozdobione serduszkami, kokardkami lub specjalnie przygotowanymi stroikami – to jedne z najlepszych pomysłów na ozdobienia samochodu, którym będzie poruszała się Młoda Para. Mniej popularne, jednak nie mniej wyjątkowe są flagi weselne mające ciekawy charakter. Kwiaty umieszczone po bokach samochodu, na masce oraz bagażniku są zawsze dobrym wyborem. Można równie dobrze sięgnąć po pojedyncze kwiaty wzbogacone o fantazyjne dodatki. Ciekawym wyborem są różnego typu tablice rejestracyjne z napisami: Game Over, Po Chłopie, Droga do Raju, Koniec Wolności, Nowożeńcy, Młoda Para lub nawet Ratunku! Generalnie, jak widzisz, popularne są zarówno te „bardziej romantyczne”, jak i humorystyczne. Masz bardzo szerokie pole do popisu.

Dekoracja samochodu do ślubu - każdy znajdzie coś dla siebie

Dekoracje oferowane przez nasz sklep internetowy z pewnością pomogą Ci w doskonałym przystrojeniu samochodu, jakim planujesz poruszać się w dniu ślubu. Charakteryzują się najwyższą jakością, która nie oznacza wysokich cen. Zdecydowanie docenisz wykorzystane do ich produkcji materiały, dbałość o estetykę wykonania , jak i dużą dostępność oferowanych dekoracji. Paradoksalnie, jest to bardzo istotna kwestia, bowiem trudno o pełne przystrojenie samochodu bez odpowiedniej ilości, np. stroików lub mocowań (przyssawek).

Udekurowanym samochodem do ślubu

Udekorowanie samochodu jakim pojedziesz do ślubu jest bardzo ważnym, a dla wielu najważniejszym elementem przygotowań do tej jakże wielkiej uroczystości. Najczęściej sięga się po kwiatowe kule oraz wianki przygotowywane z róż. Rzadziej spotyka się ozdoby tworzone ręcznie z różnego typu piór. Istnieje wiele gotowych zestawów do dekoracji samochodu z okazji ślubu, jednak ich zastosowanie jest w dużej mierze ograniczone i zwykle brak im "polotu".

Należy jednak zastanowić się, czy kilka symbolicznych ozdób nie będzie najlepszym wyborem. Samochód warto udekorować biorąc pod uwagę jego markę, model oraz styl samego wesela (w tym podniosły charakter ślubu). Jeżeli wybrałeś samochód zabytkowy lub po prostu luksusowy samochód sportowy, to zdecydowanie one same w sobie nie wymagają specjalnego dekorowania – wystarczy, aby były idealnie umyte i nawoskowane. Ciekawą opcją jest jak zawsze zamontowanie specjalnych weselnych "tablic rejestracyjnych".

Minimalistyczna dekoracja samochodu do ślubu

Jeżeli nie lubisz ekstrawagancji i cenisz sobie minimalizm - sięgnij jedynie po ozdoby zaczepiane przy uchwytach drzwi oraz niewielkie ozdoby kwiatowe na maskę samochodu. Pozwoli to na jednoczesne nadanie mu weselnego charakteru i poczynienie odpowiednich oszczędności na tej kwestii. Ostatecznie jest wiele innych wydatków związanych z samą organizacją wesela.

Istnieje kilka rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę:

  1. Jeżeli masz możliwość to sięgnij po sezonowe kwiaty. Ostatecznie ich sztuczne odpowiedniki także będą korespondowały dobrze z bukietem Panny Młodej, ale zdecydowanie lepszym wyborem są świeże kwiaty. Niezależnie od wersji - sięgaj po patenty montażu bezpieczniejsze dla lakieru.
  2. Pamiętaj, że cokolwiek będzie montowane na samochodzie musi być bezpieczne dla jego lakieru. Nie stosuj zatem żadnych cudacznych klejów, taśm klejących (dwustronnych) itd.. Odpowiednie do tego celu są różnej wielkości przyssawki oraz żyłki.
  3. Umieszczaj ozdoby na stałych elementach samochodu: na lusterkach, zawiasach w drzwiach (o ile na to pozwalają), przy masce silnika oraz antenie dachowej.
  4. Dobieraj dekoracje uwzględniając styl samochodu, jego kolor, a nawet kształt - pozwoli Ci to uzyskać najlepszy efekt z możliwych.
Sklepy internetowe Sellingo