Infolinia: 662 09 88 77

Mail: sklep@slubnaplaneta.pl

Bogate doświadczenie w branży

Błyskawiczna dostawa

Dekoracja sali weselnej i ogrodu

Jak udekorować salę weselną?

Sala weselna jest jednym z ważniejszych miejsc, gdzie bawią się goście weselni oraz oczywiście Para Młoda. Ważne, aby każdy etap ślubu był dopięty na ostatni guzik. Funkcjonuje wiele firm specjalizujących się w przystrajaniu sal weselnych, jednak nie jest to coś, czego nie moglibyście zrobić sami (oszczędzając przy tym sporo gotówki). Wystarczy kilka dobrych pomysłów, cierpliwość i wytrwałość w ich realizowaniu, a osiągniecie niesamowity wynik. Ważne żeby nie przesadzić, bowiem część dodatków, które osobno wydają się niezłe, w połączeniu ze sobą mogą dać mizerny efekt.

Minimalistyczna dekoracja sali weselnej

Jeżeli planujesz ozdabiać salę weselną i robisz to pierwszy raz - musisz pamiętać, że ilość nie oznacza jakości. Generalnie musisz trzymać się określonego planu, każde odstępstwo i zakup dodatkowych ozdób może zmarnować nawet bardzo ciekawy pomysł. Zachowaj umiar i kieruj się zdrowym rozsądkiem, a będziesz zadowolony z końcowego efektu. Dekoracje sali weselnej zwykle rozpoczyna się od zakupu kwiatów, aby przystroić nimi, np. stoły. Najlepiej żeby to były kwiaty żywe, które w danym momencie mają swój "wysyp" na polach. Pozwoli to uzyskać lepszą cenę zakupu i będziesz miał pewność, że są świeże. Analogicznie bukiet panny młodej powinien nawiązywać do stylu sali weselnej. Bardzo ważnym dodatkiem są tzw. "winietki" będące niejako sposobem na przypisanie miejsca określonej osobie oraz serwatki, których motyw przewodni powinien w jakiś sposób być zbieżny z ogólnym projektem wystroju. Bardzo modnym dodatkiem są personalizowane naklejki na alkohol o jakie warto zadbać, jeżeli planujecie zakrapiane wesele. Jeżeli chcesz nadać sali weselnej wyjątkowego charakteru, zadbaj o urządzenia produkujące bańki mydlane - da to oszałamiający efekt podczas pierwszego tańca i całej imprezy.

Pamiętaj:

  • zadbaj o to, aby każdy element wystroju sali weselnej, każda dekoracja ze sobą współgrała,
  • jeżeli chcesz ograniczyć wydatki sięgnij po sezonowe kwiaty,
  • uważaj na "przesyt", za duża ilość dekoracji ślubnych może dać kiczowaty efekt,
  • zadbaj o przynajmniej przyzwoite oświetlenie sali, bowiem nie jest tajemnicą, że ma ono niezwykle duży wpływ na klimat i nastrój.
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl