Infolinia: 662 09 88 77

Mail: sklep@slubnaplaneta.pl

Bogate doświadczenie w branży

Błyskawiczna dostawa

Dekoracja sali weselnej i ogrodu

Sala weselna jest jednym z najważniejszych miejsc, w którym Młoda Para będzie spędzać czas wraz ze swoimi gośćmi. To właśnie dzięki jej dekoracjom, uroczystość nabiera pięknego i wyjątkowego wymiaru. Ostatecznie, to jej walory będą tłem na większości zdjęć stanowiących jedno z najcudowniejszych nośników wspomnień. Warto zatem zadbać o dekorację sali weselnej – paradoksalnie nie musi być ona droga i specjalnie wyszukana. Zatem nie musisz się martwić o nieograniczony budżet. Już balony zapewniają niezwykły efekt i umożliwiają ciekawe przystrojenie sali weselnej. Jednak jest  to tylko jedna z opcji. Bardzo popularnymi dekoracjami są banery z personalizowanymi napisami, ale także specjalnie przygotowane stroiki z efektem świetlnym podkreślającym wyjątkową atmosferę wesela. Nie mniej ciekawym wyborem są dekoracje wykonane z naturalnego drewna. Inną nie mniej ciekawą opcją jest sięgnięcie po plakaty stworzone na bazie planu stołów oraz samej sali weselnej. Coraz bardziej popularnym dodatkiem dominującym na nowoczesnych weselach są specjalne przygotowane wiszące szklane naczynia. Stanowią one element zestawu akcesoriów, przy pomocy których możesz nawet samodzielnie udekorować swoją salę weselną – oczywiście jeżeli czujesz się na siłach.
NATURALNIE: Jednym z najpopularniejszych motywów jest sięgnięcie po drewniane napisy, np. z imionami Młodej Pary, następnie kwieciste wianki oraz wieńce przygotowane z żywych liści.

Aranżacje i detale dekoracyjne sali weselnej

Ozdoby po które sięgniesz podczas dekorowania sali weselnej są niezwykle istotne, bowiem od ich odpowiedniego doboru zależy w dużej mierze charakter i nastrój imprezy. Ostatecznie, jej przystrojenie wymaga dokładnego przemyślenia i rozplanowania, bowiem tylko w takiej sytuacji będziesz w stanie osiągnąć niesamowity efekt, który nie tylko zachwyci Twoich gości, ale także Twoją drugą połówkę. Brzmi znakomicie? TAK, a to dopiero początek Waszego wspólnego życia.

Twoje wesele - Twój wybór

Dekoracja sali weselnej jest zadaniem wymagającym niezwykłej wyobraźni oraz odpowiednich ozdób, które muszą być zbieżne z ogólnym stylem wesela. Zdecydowanie polecamy ofertę naszego sklepu internetowego, w której znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Oczywiście istnieje możliwość zlecenia dekorowania firmie zewnętrznej, ale nic nie daje takiej satysfakcji, jak własnoręcznie przyozdobiona sala weselna oraz ogród.

Zadbaj o detale na swoim weselu

Szczegóły decydują o ostatecznym efekcie, nie inaczej jest w przypadku dekoracji sali weselnej. Jest to bowiem wyjątkowe miejsce, gdzie będzie odbywać się, być może najważniejsza impreza w Twoim życiu. Warto zatem skupić się nawet na najdrobniejszych detalach. Niepowtarzalny efekt, który osiągniesz - zdecydowanie wynagrodzi Ci czas, jaki poświęcisz na dogranie aranżacji oraz wszelkich ozdób sali weselnej.

Dekoracja sali weselnej to nie tylko balony i ułożone z nich girlandy, to nie tylko kwiaty na stołach. Warto żebyś zdał sobie sprawę, że elementami zdobiącymi salę są także pokrowce oraz wszelkiego typu personalizowane zawieszki na krzesła. Mniej absorbujące są  bukieciki z organzy, które mogą być przyczepione do oparć krzeseł. Można je wykorzystać także, jako elementy wystroju ławek w kościele lub urzędzie.

Dekoracja sali weslenej - to nie musi być trudne!

Może wydaje Ci się to przesadzone, ale opracowanie dekoracji własnego wesela daje olbrzymią satysfakcję i podbudowuje wewnętrznie na długie lata. Jeżeli postanowisz samodzielnie zadbać o wystrój sali weselnej – zdecydowane sięgnij po ofertę naszego sklepu, której obszerność umożliwi Ci dobór dekoracji niemal każdego typu. Przeglądając ją - z pewnością znajdziesz inspirację niezbędną podczas przygotowywania niepowtarzalnej aranżacji sali weselnej. Na pewno z ich pomocą poradzisz sobie z dekoracją zarówno sali, jak i kościoła, a nawet samochodu, którym będziesz się poruszać w tym niezwykłym dniu. Coraz większą popularnością cieszą się efektowne kokardy, których lekkość z pewnością pozytywnie wpłynie na charakter Twojego wesela. Możesz sięgnąć po wszelkiej maści lampiony, proporczyki, a nawet girlandy przygotowywane z balonów. Dekoracja sali weselnej rządzi się swoimi prawami. Wszystko w Twoich rękach – POWODZENIA!

Jak udekorować salę weselną?

Sala weselna jest jednym z ważniejszych miejsc, gdzie bawią się goście weselni oraz oczywiście Para Młoda. Ważne, aby każdy etap ślubu był dopięty na ostatni guzik. Funkcjonuje wiele firm specjalizujących się w przystrajaniu sal weselnych, jednak nie jest to coś, czego nie moglibyście zrobić sami (oszczędzając przy tym sporo gotówki). Wystarczy kilka dobrych pomysłów, cierpliwość i wytrwałość w ich realizowaniu, a osiągniecie niesamowity wynik. Ważne żeby nie przesadzić, bowiem część dodatków, które osobno wydają się niezłe, w połączeniu ze sobą mogą dać mizerny efekt.

Minimalistyczna dekoracja sali weselnej

Jeżeli planujesz ozdabiać salę weselną i robisz to pierwszy raz - musisz pamiętać, że ilość nie oznacza jakości. Generalnie musisz trzymać się określonego planu, każde odstępstwo i zakup dodatkowych ozdób może zmarnować nawet bardzo ciekawy pomysł. Zachowaj umiar i kieruj się zdrowym rozsądkiem, a będziesz zadowolony z końcowego efektu. Dekoracje sali weselnej zwykle rozpoczyna się od zakupu kwiatów, aby przystroić nimi, np. stoły. Najlepiej żeby to były kwiaty żywe, które w danym momencie mają swój "wysyp" na polach. Pozwoli to uzyskać lepszą cenę zakupu i będziesz miał pewność, że są świeże. Analogicznie bukiet panny młodej powinien nawiązywać do stylu sali weselnej. Bardzo ważnym dodatkiem są tzw. "winietki" będące niejako sposobem na przypisanie miejsca określonej osobie oraz serwatki, których motyw przewodni powinien w jakiś sposób być zbieżny z ogólnym projektem wystroju. Bardzo modnym dodatkiem są personalizowane naklejki na alkohol o jakie warto zadbać, jeżeli planujecie zakrapiane wesele. Jeżeli chcesz nadać sali weselnej wyjątkowego charakteru, zadbaj o urządzenia produkujące bańki mydlane - da to oszałamiający efekt podczas pierwszego tańca i całej imprezy.

Pamiętaj:

  • zadbaj o to, aby każdy element wystroju sali weselnej, każda dekoracja ze sobą współgrała,
  • jeżeli chcesz ograniczyć wydatki sięgnij po sezonowe kwiaty,
  • uważaj na "przesyt", za duża ilość dekoracji ślubnych może dać kiczowaty efekt,
  • zadbaj o przynajmniej przyzwoite oświetlenie sali, bowiem nie jest tajemnicą, że ma ono niezwykle duży wpływ na klimat i nastrój.