Infolinia: 662 09 88 77

Mail: sklep@slubnaplaneta.pl

Bogate doświadczenie w branży

Błyskawiczna dostawa

Podziękowania i upominki dla gości weselnych

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu, jednak aby był w 100% udany, należy dopilnować wielu detali. Jest to dzień, podczas którego młodożeńcy obdarowywani są prezentami, których ilość jest zwykle bardzo duża. Warto pamiętać jednak, że jednym z najważniejszych elementów, wręcz podsumowujących całą uroczystość, są podziękowania dla gości weselnych. Trudno bowiem nie zadbać także o dobre samopoczucie swoich gości. Podziękowania nie muszą być drogie, ale warto by były niecodzienne i wyjątkowe. Trudno o milszy gest wobec zaproszonych, bliskich nam osób. Najlepszym rozwiązaniem będzie przygotowanie dla każdego drobnego prezentu, ze specjalnie przygotowanym bilecikiem z podziękowaniami za przybycie.

Oryginalne pomysły na podziękowania dla gości weselnych

Wręczanie drobnych prezentów gościom jest coraz popularniejsze – trudno bowiem wymyślić piękniejszy gest nadający indywidualny charakter poszczególnym gościom oraz znaczenia samej imprezy. Można nawet określić je jako element tradycji. Podziękowania dla gości weselnych nie mają z góry narzuconej formy, mogą więc przyjmować różną postać. Zależnie od charakteru planowanej imprezy mogą być to po prostu zrobione na indywidualne zamówienie pudełka, w których zmieści się po kilka cukierków. Oczywiście, może Ci się to wydawać sztampowym pomysłem, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, abyś popuścił wodzy swojej wyobraźni i przygotował podziękowania dla gości, których nie zapomną jeszcze przez długi czas po zakończeniu imprezy ślubnej.

Podziękownia dla gości weselnych - wyjątkowe i niecodzienne

Wesele, to nie tylko akcesoria, ozdobiona sala, ale także zastawa stołowa i wszystko, co znajduje się na stole, np. upominki dla gości. Drobne prezenty są niemal niezbędnym elementem całej uroczystości. Zwykle są to czekoladki lub cukierki, ale mogą to być oryginalne chińskie ciasteczka z wróżbą. Oczywiście, nie może być ich mniej niż gości weselnych. Zwykle kładzie się je koło każdego nakrycia. Nada to imprezie niezapomnianego wyrazu.

Czekoladki, cukierki i wszelkiej maści inne słodkości

Ciasteczka, cukiereczki, a może świeże migdały w czekoladzie? Kto nie lubi słodyczy, szczególnie takich wysokiej jakości. Pytanie wydaje się z grupy tych „retorycznych”. Istnieje wiele powodów, którym zawdzięczają swoją popularność: wyglądają bardzo dobrze, ale także wyśmienicie smakują. Ostatecznie mleczna belgijska czekolada wręcz rozpuszcza się w ustach, zaspokajając potrzeby nawet najbardziej wyszukanych kubków smakowych. Przyozdabiając słodkości dodatkowo zaprojektowaną specjalnie dla Młodej Pary naklejką, stają się niesamowitym sposobem na podziękowania dla gości weselnych.

Kształt pudełek na prezenty - wyróżnij się

Kształt pudełeczek wydaje się nie mieć znaczenia, jednak to właśnie on jest pierwszym co przykuwa wzrok gości weselnych i wzbudza ich zainteresowanie. Warto byś zadbał o odpowiedni projekt, kolorystykę oraz wykorzystane do ich produkcji materiały. Wszystko powinno być zgodne z ogólnie przyjętym stylem przyjęcia weselnego. Pudełeczka mogą być nawet lekko przezroczyste, co z jednej strony nada im nowoczesności, a z drugiej strony nie zdrada całej tajemnicy, co dodatkowo wpływa pozytywnie na nastrój i atmosferę. Pudełeczka to jedyna w swoim rodzaju dekoracja nakrycia weselnego stołu. Kształt serca, piramid czy nawet buteleczki – jest w czym wybierać. Szczęściem warto się dzielić, a najłatwiej tego dokonać obdarowując swoich gości niesamowitym smakiem, np. belgijskiej czekolady, w której zatopione zostały migdały.

Podziękowania dla gości weselnych - może mini szmpan lub buteleczka z nalewką?

Przyjęcie weselne zwykle pełne jest alkoholu, dlaczego więc nie zadbać o odpowiednią wyprawkę dla swoich gości? Oryginalnym prezentem może okazać się buteleczka z ręcznie robioną nalewką o jakimś wyjątkowym smaku oraz o odpowiednio silnym „woltarzu”. Może to być także buteleczka z winem, koniakiem – generalnie jakimkolwiek typem alkoholu.

Jeżeli nadal szukasz inspiracji, może warto pójść w kierunku aromatycznej herbaty? Odpowiednio podana i oczywiście wybrana może być doskonałym pomysłem na udany prezent dla gości weselnych. Herbata jest w wielu kulturach symbolem odprężenia i głębokiego relaksu. Związane są z nią niezwykle pozytywne emocje, warto wpleść w nie, właśnie Twoje wesele.

Podziękowania dla gości weselnych - także tych najmniejszych

Najmłodsi także powinni coś otrzymać, trudno bowiem kogokolwiek pomijać w tak doniosłym dniu. Ciekawym pomysłem mogą być bańki mydlane, które sprawdzają się zarówno na początku, jak i zaraz po wyjściu z urzędu czy kościoła. Oczywiście, unoszące się bańki mydlane doskonale wyglądają na zdjęciach pamiątkowych.

Sklepy internetowe Sellingo